| Թեյ ԵՐԵԿՈ 30գBarCode: 5852036400218Խնկածաղկի, մոշի տերևների, սև հաղարջի, հնդկական և Ցեյլոնի ավանդական բարձրորակ սև թեյերի խառնուրդ է: Խնկածաղկի և Մոշի տերևների հաշվին թեյը ունի անկրկնելի բույր և հաճելի համ:
Խնկածաղիկ - Շնորհիվ բաղադրության մեջ մտնող Կարվակրոլի՝ ունի արտահայտված հակաբորբոքային ազդեցություն վերին շնչուղիների հիվանդությունների և մրսածության ժամանակ: Թողնում է քրտնաբեր, հակահազային և խորխաբեր ազդեցություն:
Մոշի տերև - Արդյունավետ է ստամոքս-աղիքային հիվանդությունների ժամանակ, ընդհուպ փորլուծություն, թունավորումներ և արյունահոսություններ (ստամոքսային, թոքային): Պարունակում է մեծ քանակությամբ Վիտամին C և Կալցիում, արագ վերականգնում է օրգանիզմում կալցիումի անհրաժեշտ քանակը:
Սև հաղարջ - Վիտամինների և միկրոէլեմենտների հաշվին թողնում է իմունիտետը խթանող, տոնուսավորող ազդեցություն:
Արտադրող երկիրը՝ | Հայաստան | Արտադրող՝ | Հելթի Ֆարմ ՍՊԸ | Բաղադրությունը` | Խնկածաղիկ, Մոշի տերևներ, Սև հաղարջ, Հնդկական և Ցեյլոնի ավանդական բարձրորակ սև թեյեր: | Պահպանման պայմանները | Պահել արևից պաշտպանված, չոր, զով վայրում, մինչև +25°C ջերմաստիճանում: | Պիտանելիության ժամկետ | 2 տարի | Օգտագործման ձևը | Թեյի տեսքով, օրը 2-ից 3 անգամ, մեկ-երկու թեյի գդալ բույսին ավելացնել եռացրած ջուր 300-500 մլ, թրմել 15 րոպե: | Քաշը | 30 գ |